19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹ ۱۲:۳۷:۳۹
کد مطلب:  1KrzokHb
ديدار مديركل آموزش و پرورش استان با خانواده ی شهيد آزادبخت در تویسرکان

همزمان با ایام نوروز مديركل آموزش و پرورش استان با خانواده ی شهيد هاشم آزادبخت در شهرستان تويسركان ديدار کرد.

 

   به گزارش اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان به نقل از شهرستان تویسرکان، در این دیدار دكترفولادوند گفت: گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدا و تقدیر از خانواده های معظم آنان مسوولیتی عمومی و دائمی است.

   وی با بیان این که ایثار و صبوری خانواده های شهدا درس آموز و ستودنی است، تصریح کرد: امروز اگر ما در جامعه خود امنیت داریم از برکت خون شهداست که با نثار خون خود مایه ی دوام  و پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی شده‌اند.

  مديركل آموزش وپرورش  استان با اشاره به بازگشت پیکر مطهر معلم شهید، هاشم آزادبخت بعد از 29 سال غربت و چشم انتظاری به آغوش وطن، تصریح کرد: قدردانی ازخانواده ی شهدا و ایثارگران کمترین وظیفه ای است که در برابر صبوری و ایثار این عزیزان می توان انجام داد.

   فولادوند افزود: مجموعه ی آموزش و پرورش استان با تمام توان و در کمال افتخار از هیچ خدمتی برای خانواده شهدای فرهنگی دریغ نخواهد کرد.

   در این دیدار که که معاون آموزش متوسطه استان، سرپرست اداره ی اطلاع رسانی  و روابط عمومی استان و مدیر آموزش و پرورش تویسرکان نیز حضور داشتند، مدیرکل آموزش و پرورش استان از خانواده ی شهيد هاشم آزادبخت به ویژه مادر صبور این شهید والامقام تجلیل کرد.

به اشتراک بگذارید :