0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ ۰۸:۵۵:۴۳
کد مطلب:  851967
معاون پرورشی و فرهنگی در مراسم گرامیداشت بیستمین سالگرد تأسیس سازمان دانش‌آموزی و تجلیل از مربیان برتر؛
شبکه‌های اجتماعی سازمان دانش‌آموزی نقش مهمی در تربیت دانش آموزان بر عهده‌دارند

معاون پرورشی و فرهنگی در مراسم گرامیداشت بیستمین سالگرد تأسیس سازمان دانش‌آموزی اظهار کرد: سازمان  دانش‌آموزی با اجرای سی برنامه متنوع با رویکرد تعلیم و تربیت  تمام ساحتی  در هدف افزایش روحیه نشاط و امید به آموزش‌وپرورش کمک کرده است.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، علیرضا کاظمی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دانش آموزان و مربیان در ماه مبارک رمضان اظهارکرد:در آغاز دهه سوم تأسیسسازمان دانش‌آموزی، این سازمان به موفقیت‌های ارزشمندی دست‌یافته است و با داشتن یکی از بزرگ‌ترین تشکل‌ها و شبکه‌های درون‌سازمانی، از مهم‌ترین تشکل‌های دانش‌آموزی در مسیر تعالی تعلیم و تربیت به شمار می‌رود.

 

معاون پرورشی و فرهنگی بابیان اینکه سازمان دانش‌آموزی یک‌میلیون و ۵۰۰هزار عضو دانش‌آموزی دارد، گفت: سازمان دانش‌آموزی با دارا بودن چندین شبکه اجتماعی نقش مهمی در تربیت دانش آموزان به عهده دارد و نزدیک به پنجاه‌هزار مربی در کنار دیگر مربیان در مدرسه بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی بزرگ‌ترین نقش را در تربیت دانش آموزان دارند.

 

 کاظمی خاطرنشان کرد: سازمان دانش‌آموزی با اجرای سی برنامه متنوع با رویکرد تعلیم و تربیت تمام ساحتی و باهدف روحیه نشاط و امید به آموزش‌وپرورش در این مسیر کمک کرده است.

 

وی در ادامه اضافه کرد: با مربیان توانمند و آموزش‌دیده در مانورهای زلزله، تولد زمین، جشن نیکوکاری، اردوهای زیارتی، اعتکاف دانش‌آموزی، جشنواره‌ها، سیل مهربانی همکلاسی‌ها و...جلوه‌های زیبایی از حضور دانش آموزان را رقم‌زده‌ایم.

 

معاون پرورشی و فرهنگی تصریح کرد: سازمان دانش‌آموزی با آموزش منش‌های اخلاقی مانند راستی، درستی، نظم‌پذیری، قانون پذیری، تلاش، تدبیر، تفکر، شجاعت، دلیری و...در تحقق مهارت‌های دانش‌آموزی گام‌های اساسی و مهمی را برداشته است.

 

کاظمی در پایان گفت: در دهه سوم عمر سازمان دانش آموزی امیدواریم با حمایت‌های وزیرآموزش‌وپرورش و همت همکاران، مأموریت‌های جدیدی که برعهده این سازمان گذاشته شده است، فرصت جدیدی برای انجام خدمات بدانیم و به‌ویژه در مسیر منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گام برداریم.

 

به اشتراک بگذارید :