10 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  851475
مهم‌ترین هدف جشنواره " تجربه‌های موفق مدارس" تجربه‌آموزی و یادگیری مدارس از همدیگر است

میهمان آشنای این برنامه از سلسله برنامه‌های استودیو الفبا، مرتضی مجد فر، دبیر نخستین جشنواره ملی تجربه‌های موفق مدارس بود. که به تشریح اهداف، نحوه برگزاری و شرکت در این جشنواره پرداخت.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، مرتضی مجدفر با حضور در برنامه میهمان آشنا با اشاره به محورهای جشنواره "تجربه‌های موفق مدارس"  و چگونگی شرکت همکاران فرهنگی در جشنواره ملی تجربه‌های موفق مدارس، اظهار کرد: این طرح برای اولین بار در سطح مدارس کشور اجرا می‌شود و هدف این طرح بهره‌گیری همکاران فرهنگی شاغل در مدارس از تجربه‌های موفق دیگر مدارس است.

وی در ادامه به موضوعاتی در مورد چگونگی اجرای این جشنواره، شرایط داوطلبان شرکت‌کننده، زمان شرکت در جشنواره، آدرس و لینک سایت برای شرکت همکاران فرهنگی و ... اشاره کرد.

دبیر نخستین جشنواره ملی" تجربه‌های موفق مدارس" خاطرنشان کرد: محورهای جشنواره شامل ؛ برنامه‌ریزی و مدیریت،فرآیند آموزش، فعالیت‌های فرهنگی و پرورشی،مشارکت والدین و جامعۀ محلی،فضا و تجهیزات،اقتصاد مدرسه و توسعۀ منابع،امور ویژه، آموزش و تحقق حقوق شهروندی (خاص دوره‌ی متوسطه‌ی دوم) است.

این گفتگو را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید :