26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ ۱۰:۵۶:۱۲
کد مطلب:  851466
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره  المپیاد آماده

المپیاد آماده ، با حضور محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  ، مدیر عامل هلال احمر استان تهران ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل و رئیس سازمان جوانان  هلال احمر استان تهران در اردوگاه شهید منتظری  شهریار برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران الهه حسن پورمعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به همکاری  به جمعیت هلال احمر اظهار داشت:  گسترش تعاملات بین بخشی در جهت ارتقاء دانش و آگاهی و تقویت مهارتهای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است که انشاء الله در برنامه های تابستان برنامه ریزی مشترک داشته باشیم.

وی افزود: این دوره از المپیاد آماده با حضور 26 تیم دختران و پسران  دانش آموز شرکت کننده از شهرستانهای استان تهران و استان تهران در دو روز با حضور مدیران کل ،معاونین و مسئولین آموزش و پرورش و هلال احمر در شهریار برگزار شد.

حسن پور با اشاره به نتایج این المپیاد یادآور شد : در مسابقات پسران تیم های ناحیه 2 شهر ری ،  شهریار و ملارد  به ترتیب جایگاه  اول تا سوم را از آن خود کردند و تیم شمیرانات مو فق به  دریافت جام بشر دوستی شدند و در مسابقات دختران، تیم های شهریار ، ملارد و شهر تهران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و جام بشر دوستی به  دانش آموزان  ورامین تعلق گرفت .

 

گفتنی است در حاشیه این المپیاد محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تقدیر از سازمان هلال احمر ، بر اجرای برنامه های مشترک بصورت تئوری و عملی و تیمی دانش آموزان  در مدارس جهت افزایش مهارت های زندگی تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :