27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ ۱۰:۱۱:۱۷
کد مطلب:  851407
معاون تربیت بدنی و سلامت در آیین بدرقه تیم دانش آموزی به مسابقات جهانی دوومیدانی؛
رعایت اصول اخلاقی از کسب مدال مهم تر است

معاون تربیت بدنی و سلامت اظهار کرد: آموزش و پرورش از همکاری با فدراسیون هایی که قصد سرمایه گذاری روی ورزش دانش آموزی و نوجوانان را دارند به گرمی استقبال می کند.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، صبح امروز مهرزاد حمیدی در دیدار با دانش آموزان تیم دو و میدانی اعزامی به مسابقات جهانی کرواسی، با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار کرد: همکاری خوبی با فدراسیون دو و میدانی داریم لذا آموزش و پرورش از همکاری با فدراسیون هایی که قصد سرمایه گذاری روی ورزش دانش آموزی و نوجوانان را دارند به گرمی استقبال می کند.

 

وی ورزش دو و میدانی را ورزشی پایه و مادر دانست و افزود: این ورزش نیازمند تلاش، استقامت و صبر مضاعف است لذا در شرایط دشوار و با تمرینات زیاد دانش آموزان به این مرحله می رسند.

 

حمیدی گفت: در شرایطی که دشمنان سعی در خشن جلوه دادن ایران دارند سعی کنید با اخلاق و رفتار خوب و نظم ستودنی واقعیات ایران را به جهانیان بشناسانید و نماینده خوبی برای کشورتان باشید.

 

وی ادامه داد: آینده دو و میدانی در دست دانش آموزان اعزامی است لذا یک لحظه غفلت از مقررات بین المللی می تواند زیان بخش باشد.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش خاطرنشان کرد: آنچه از به دست آوردن مدال برای ما مهم تر است اخلاق است که دانش آموزان باید آن را در اولویت قرار دهند.

 

وی از اعزام دانش آموزان دختر به این مسابقات ابراز خوشحالی کرد و افزود: با توجه به ترکیب تیم اعزامی انتظار کسب مدال از این مسابقات بسیار بالا است.

 

حمیدی گفت: اعزام تیم ملی دانش آموزی دو و میدانی به عهده فدراسیون مربوطه نیست  بلکه استان هایی که بیشترین رتبه را در این مسابقات کسب کنند مسئول اعزام دانش آموزان هستند و در این دوره از مسابقات استان خراسان رضوی مسئول اعزام هر دو تیم دختران و پسران به مسابقات جهانی کرواسی است.

 

به اشتراک بگذارید :