28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ ۰۹:۲۲:۲۱
کد مطلب:  851313
سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تعیین تکلیف فرآیند برون سپاری فعالیت های سوادآموزی

اولین نشست کارگروه واگذاری فعالیت های سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال 98  با حضورسرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون پشتیبانی و سرپرست معاونت سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: این نشست به منظور هماهنگی برای واگذاری و تعیین تکلیف برون سپاری فعالیت های سوادآموزی،  ابلاغ حجم فعالیت ها و سرانه آموزش در دوره های سوادآموزی، انتقال و تحکیم، برگزار شد.

 

وی با تاکید بر  تلاش هر چه بیشتر و اهتمام دست اندرکاران این حوزه و سایر عوامل اجرایی استان در زمینه واگذاری فعالیت های سوادآموزی و تصمصیم گیری صحیح در این خصوص،  تصریح کرد: باید در جهت دست یابی به اهداف اصلی سازمان و ریشه کنی بیسوادی در جامعه از هر کوششی دریغ نکنیم .

 

بهارلو هدف از تشکیل این نشست را رفع موانع موجود، تسهیل در تامین و هزینه کرد اعتبارات و همچنین نظارت بر پرداخت به موقع بیمه آموزش دهندگان دانست و خاطرنشان کرد: اعضاء کارگروه باید ضمن نظارت بر عملکرد شهرستانها، مناطق و موسسات طرف قرارداد، با استفاده از تجربیات سنوات قبل در زمینه واگذاری فعالیت ها دقت و اهتمام لازم را به عمل آورند.

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :