20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ ۱۲:۲۰:۵۰
کد مطلب:  850790
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برگزاری آیین تجلیل از معلمان نمونه اسلامشهر

آیین تجلیل از معلمان نمونه اسلامشهر با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: مدرسه محوری و تقویت مهارت ها،باعث شکوفایی خلاقیت دانش آموزان می شود.

وی با تاکید بر حذف و کاهش مدیریت عمودی در سیستم اداری تصریح کرد: باید اداره امور مدرسه را  به دستان مدیران ، معلمان و دانش اموزان  واگذار کنیم.

حسن پور با اشاره به دیدگاه حاکم بر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  مبنی بر تقویت تفویض اختیار به مدارس ، اظهار داشت:  تفویض اختیار باید با شکوفاسازی خلاقیت ها همراه باشد و اگر مهارت آموزی در زمینه شغلی و مهارت های زندگی در مدارس اتفاق بیافتد،حتما می توانیم یک شهروند حرفه ای را به جامعه تحویل نماییم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان ارتقای سواد حرکتی دانش آموزان جهت تقویت عضلات و عزت نفس آنان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با کارها و برنامه های پیش بینی شده در معاونت تربیت بدنی و سلامت بتوانیم شهروندانی سالم و کارآمد جهت جامعه تربیت نماییم .

 

 

به اشتراک بگذارید :