28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ ۱۰:۴۲:۱۳
کد مطلب:  850640
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اختصاص سهمیه یک هزار مدرسه شهرستان های استان تهران در نمایشگاه بین المللی کتاب

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از استقبال گسترده دانش آموزان و فرهنگیان از سی ‌و‌ دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: سی و دومین دوره  نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  از 4 تا 14 اردیبهشت در مصلای تهران با شعار «خواندن، توانستن است» و با اختصاص سهمیه یک هزار مدرسه به شهرستان های استان تهران برپا شد .

وی با اشاره  به اهمیت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی  در بین دانش آموزان ، اظهار داشت: برنامه ریزی جهت حضور فعال دانش آموزان مدارس، ادارات، کانون ها و دارالقرآن ها تحت عنوان اردوی یک روزه هم نشینی با کتاب درنمایشگاه بین المللی کتاب فراهم گردید که با استقبال خوبی از طرف گروههای هدف صورت گرفت.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در این دوره تعداد 350 مدرسه از سراسر استان در نمایشگاه حضور یافتند، تصریح کرد: باید با ایجاد فرهنگ کتابخوانی در دانش آموزان و به دنبال آن در خانواده ها ، سطح آگاهی و دانش عمومی جامعه را افزایش دهیم .

صیدلو در پایان خاطرنشان کرد: طبق موافقت نامه ی اداره فرهنگی هنری وزارت متبوع و موسسه فرهنگی منادی تربیت قرار است مبلغ پنج میلیارد ریال جهت تجهیز کتابخانه های مدارس شهرستان های استان تهران  به این اداره کل اهدا گردد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :