26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ ۰۹:۱۲:۲۶
کد مطلب:  850486
انجمن اولیا و مربیان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛
ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده

دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش‌وپرورش طی اطلاعیه‌ای از فراهم شدن امکان ثبت‌نام مجدد در آزمون جذب مدرس آموزش خانواده از تاریخ 22 تا 25 اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، به دلیل بروز سیل در برخی از استان‌های کشور زمان آزمون مدرس آموزش و خانواده به تعویق افتاد و به همین دلیل امکان ثبت‌نام مجدد در این آزمون برای متقاضیان فراهم شد. متن اطلاعیه دفتر انجمن اولیا و مربیان به شرح زیر می باشد

با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده از تاریخ 12 اردیبهشت 98 به 7 تیر 98 و همچنین به‌ دلیل درخواست‌های مکرر تعداد فراوانی از همکاران که موفق به ثبت‌نام در این آزمون نشده‌اند، به‌ اطلاع ‌می‌رساند سامانه ثبت‌نام آزمون مدرسی آموزش خانواده، به نشانی www.familyedu.ir از روز یک‌شنبه 22 اردیبهشت98 تا روز چهارشنبه 25 اردیبهشت 98 فعال خواهد شد. خواهشمند است در روزهای ابتدایی این مهلت نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایید تا در ساعات پایانی با مشکلی مواجه نشوید. لطفاً قبل از شروع ثبت‌نام راهنمای تصویر مراحل ثبت‌نام را دانلود کنید تا بعداً نیاز به اصلاحنداشته باشید.

 

شایان‌ذکر است، این آزمون مخصوص نیروهای رسمی وزارت آموزش‌وپرورش یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که دارای مدرک فوق‌لیسانس و بالاتر هستند.

 

به اشتراک بگذارید :