20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ ۱۴:۵۴:۵۱
کد مطلب:  850154
با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد:
نشست تخصصی مشاورین امور جوانان ادارات آموزش و پرورش نواحی هفتگانه مشهد و مناطق استان

نشست تخصصی مشاورین امور جوانان ادارات نواحی هفتگانه مشهد و مناطق استان با هدف جوان محوری و حضور موثر جوانان در عرصه های اجتماعی به میزبانی گروه مشاورین جوان آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، ابوالحسن حقیقی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گفت: جوانان بایستی به دنبال مسئولیت باشند نه دنبال پست و مقام و ذکر این نکته مهم است که توسعه و تغییر منجر به تحول خواهد شد و تحول نیازمند برنامه محوری است و جوانان امروز با ایده ها، طرح ها و برنامه های خلاقانه خویش در عرصه های مختلف اجتماعی خوش درخشیده و پاسخگویی مطلوب به اعتماد مدیران داشته اند.

وی افزود: ما به عنوان معلم نقش خود را در تربیت دانش آموز مشخص کرده ایم. حال بایستی مسیر راه را هم برای خود و هم برای دانش آموز هموار نماییم.

حقیقی تصریح کرد: سند تحول بنیادین بر مبنای پرورش است و نقش مشاورین جوان بومی سازی، کاربردی نمودن و اجرایی کردن سند تحول بنیادین در ادارات و مناطق آموزش و پرورش می باشد.

قابل ذکر است در ابتدای این نشست حامد آرون مشاور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در امور جوانان با اشاره به حضور موثر جوانان در پست های مدیریتی استان و ابراز خرسندی از اعتماد مدیران و ایجاد زمینه مساعد جهت حضور فعال جوانان در ادارات افزود: در آستانه گام دوم انقلاب درصدد هستیم که بر این بیان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که می فرمایند کارگزاران جوان باید شانه های خود را به زیر مسئولیت های کشور ببرند جامه عمل بپوشانیم.

وی تصریح کرد: جوانان خود نقش تعیین کننده ای را در اعتماد و انتخاب توسط مدیران ایفا می‌کنند زیرا نوآوری سازمانی از ویژگی‌های جوانان است.

آرون ادامه داد: جوان باوری یک هدف نیست بلکه ابزاری برای توسعه و رشد سازمان است.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در امور جوانان در پایان از ایجاد سمنی از مدیران پیشکسوت آموزش و پرورش به منظور حمایت و انتقال تجربیات جوانان خبر داد.

به اشتراک بگذارید :