20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ ۱۴:۵۲:۳۸
کد مطلب:  850152
با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی انجام شد:
افتتاح اولین زمین چمن مصنوعی آموزش و پرورش استان ویژه دانش آموزان دختر

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم، با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی و مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد، اولین زمین چمن مصنوعی آموزش و پرورش استان ویژه دانش آموزان دختر در هنرستان دخترانه عباس صیرفی آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم افتتاح این زمین چمن مصنوعی گفت: این زمین چمن مصنوعی برای اولین بار در سطح 47 منطقه آموزش و پرورش استان ویژه دانش آموزان دختر افتتاح می شود.

وی افزود: این زمین چمن در ابعاد ۸۰۰ مترمربع (۴۰*۲۰) در هنرستان دخترانه عباس صیرفی مستقر شد و برای خرید آن حدود سه میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. همچنین هزینه های جانبی آن به مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال بوده که اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد مقدس آن را برعهده گرفته است.

سلطانی تصریح کرد: آرزو دارم دختران ما با توجه به نیازهای بسیار در امر تربیت بدنی، بتوانند بهترین و بیشترین استفاده را از این زمین چمن داشته باشند و موجب افتخارات بیشماری برای استان خراسان رضوی شوند.

به اشتراک بگذارید :