25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ ۱۵:۱۶:۲۱
کد مطلب:  848559
معاون سیاسی اجتماعی  استاندار تهران :
استان تهران در بسیاری از شاخص ها از محرومیت های بالایی برخوردار است

دومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی  استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، دومین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 به ریاست شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی  استاندار تهران و با حضور صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مروستی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، و دیکر اعضای شورا در حال برگزاری است.

شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی  استاندار تهران با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: امیدواریم در این ماه که ماه خودسازی بندگان خداست بتوانیم با توشه و ذخیره ای کامل خارج شویم ودر زمره بندگان صالح خدا قرار گیریم .

وی در ادامه با اشاره به محرومیت های استان تهران به لحاظ شاخص های ارزیابی ، اظهار داشت: استان تهران علی رغم تصور در بسیاری شاخص ها از محرومیت های بالایی برخوردار است که از جمله آنها می توان به کمبود کلاس درس و مدارس دو نوبته در این استان اشاره کرد.

حسن بیگی با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت های استان در جهت رفع محرومیت ها ، تاکید کرد : نمایندگان محترم  مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز باید در این حوزه جدی تر ورود نمایند و در کنار مسائل ملی به مشکلات استانی تهران نیز توجه نمایند .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنگ روانی و اقتصادی که آمریکا و متحدانش بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی راه انداخته اند ، تصریح کرد: ما باید با سلاح پشتیبانی مردم و حضور در انتخابات توطئه انها را خنثی کنیم .

معاون سیاسی اجتماعی  استاندار تهران پشتیبانی مردم  و بالا بودن سطح مشارکت آنها را از مهمترین دلایل ضعف  و سستی دشمنان نظام دانست و خاطرنشان کرد: به وسیله حمایت این مردم است که ما همیشه از موضع بالا با دشمنان صحبت می کنیم و نقشه های آنها همیشه بر آب است .

 

گفتنی است در این نشست اعضا به بررسی مسائل مختلف در حوزه آموزش و پرورش استان پرداختند.

به اشتراک بگذارید :