3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۰۹:۱۵:۰۰
کد مطلب:  847259
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
افتتاح مرکز مشاوره پیوند در دماوند

مرکز مشاوره تحصیلی و خانواده پیوند ، با حضور سید مجتبی هاشمی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و مسئولین شهری دماوند افتتاح شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تبریک روز روانشناس اظهار کرد : در نظام تعلیم و تربیت ، اصالت با دانش آموز است و همه امکانات و تجهیزات ، فضای فیزیکی و نیروی انسانی با وجود دانش آموز اعتبار می گیرند .

 

وی با تاکید بر اینکه مشاوران مدرسه بعنوان امین دانش آموزان یکی از مهمترین عناصر در جریان تعلیم و تربیت بحساب می آیند ، ، تصریح کرد: دانش آموز با انتخاب خود و تعامل با مشاور به او اعتماد می کند .و همین اعتماد سبب پیشگیری از بسیاری از آسیب ها می گردد.

 

هاشمی ادامه داد: مراکز مشاوره بعنوان حلقه ارتباط دانش آموز و مشاور ، فرصتی را برای ارتباط دوسویه در جهت هدایت دانش آموزان در مسیر درست و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ایجاد می کند .

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  در پایان خاطر نشان کرد : افتتاح این مرکز ، آغاز راهی در مسیر توسعه فرهنگ مشاوره های فردی ، گروهی ، تحصیلی و خانوادگی است .

 

به اشتراک بگذارید :