16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۱۰:۱۲:۳۷
کد مطلب:  846887
به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم:
تجدید میثاق فرهنگیان منطقه 15 با آرمان های امام خمینی (ره)

حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه 15 به همراه فرهنگیان و معلمان منطقه به مناسبت گرامیداشت مقام معلم با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش کارشناسی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 15، روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه حسینی  مدیر آموزش و پرورش منطقه 15 به همراه فرهنگیان و معلمان منطقه به مناسبت گرامیداشت مقام معلم با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
  این گزارش حاکیست ؛ در این مراسم سید محمد بطحائی به همراه معاونین و مدیران کل حوزه ستادی ، فولادوند به همراه مسئولین اداره کل شهر تهران ، رئیس بسیج فرهنگیان کشور و فرهنگیان و معلمان با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.
 وزیر آموزش و پرورش در این مراسم اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در آموزش و پرورش می بایست مورد توجه جدی قرار گیردو در نشر آن سازمان یافته تلاش شود ویژگی های رفتار امام در طول عمر با برکت ایشان است و تمام تصمیمات و رهنمودهای قبل و بعد از انقلاب،  هر کدام می تواند به عنوان درس آموزه های تربیتی مورد استفاده قرار گیرد.
وی افزود حوزه پرورشی می بایست زمینه مناسب برای انس و الفت با مولفه های زندگی امام را ترویج ودانش آموزان را با صبرو اخلاق امام در برابر دشمنان آشنا سازد و این بزرگ ترین وظیفه ما است .
شایان ذکر است ؛ شرکت کنندگان در این آیین با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ معمار کبیرانقلاب اسلامی نیز ادای احترام کردند.

 

به اشتراک بگذارید :