2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۰۹:۳۲:۲۵
کد مطلب:  846838
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری دومین جشنواره استانی تدریس همیار معلم

دومین جشنواره استانی تدریس همیار معلم اداره کل شهرستان های استان تهران به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این مراسم که با  همکاری اداره دوره دوم آموزش متوسطه اداره کل و کارشناسی دوره دوم آموزش متوسطه ناحیه2 بهارستان برگزار شد میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: رسالت اصلی آموزش و پرورش، پرورش انسان های خلاق و نو آفرین است.

وی با اشاره به اینکه طرح همیار معلم  فرصت بسیار مناسبی در جهت کشف انسان های توانایی  است که با خلاقیت و نوآوری خود بتوانند زمینه توسعه، ترقی و پیشرفت کشور را فراهم آورند ، تاکید کرد: مدرسه می تواند با ایجاد فضای مشارکتی، خلاق، اثر بخش و لذت آفرین مهمترین اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت در این زمینه را فراهم سازد.

 

شفیع پور با اشاره به شیوه نامه این طرح اظهار داشت: طرح همیار معلم یعنی پرورش شهروندانی متخصص و با استعداد که بتوانند در آینده نقش رهبری را در زندگی به خوبی ایفا و زمینه ایجاد علاقه به شغل معلمی را در آنها ایجاد کند.

 

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه دومین جشنواره استانی تدریس همیار معلم با مشارکت 21 منطقه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد، تصریح کرد: 41 دانش آموز همیار معلم از تمامی مناطق در دو بخش دختران و پسران در این جشنواره به رقابت پرداختند که در هر بخش 3داور متخصص و با تجربه فعالیت های دانش آموزان را بررسی و براساس فرم های طراحی شده و استاندارد داوری کردند.

 

شفیع پور، در پایان  با اشاره به نتایج مسابقات یادآور شد : در پایان این جشنواره  فاطمه عزیزی از کهریزک رتبه اول،  پرستو قدرتی از شهر قدس رتبه دوم و  لیلا حسین آبادی از ملارد رتبه سوم و در بخش پسران،  محمدرضا فتحی از ناحیه2 بهارستان رتبه اول، مهدی نجف زاده از شهرقدس رتبه دوم و علی سلسپور از ورامین رتبه سوم را کسب نموده و به آنها لوح تقدیر و هدایایی تعلق گرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :