2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۰۹:۱۱:۳۷
کد مطلب:  846779
مدیرکل دفتر تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش:
بازدید معاونین تربیت بدنی و سلامت کشور از اولین کلاس درس تربیت بدنی

مدیرکل دفتر تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از بازدید معاونین تربیت بدنی و سلامت کشور از اولین کلاس درس تریبت بدنی در ناحیه 2 ری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، جعفری مدیرکل دفتر تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ضمن تشریح وظایف این کلاس درس و نحوه برگزاری و نوع حرکات پیشنهادی توسط مربیان مجرب ، اظهار داشت: ایجاد بسترهای مناسب در جهت خلق فضاهای شاد و پر نشاط در مراکز آموزشی برای دانش آموزان بسیار توصیه می شود .

وی افزود:  یکی از اولویت های مهم حوزه معاونت پرورشی و سلامت وزارت آموزش و پرورش  این است که در یک برنامه کوتاه مدت با همکاری سازمان نوسازی مدارس؛ در سازه مدارس؛ کلاس درس تربیت بدنی را ایجاد کنند.

جعفری با اشاره به اولویت مدارس ابتدایی دخترانه در این طرح تصریح کرد: امیدواریم با کارهایی از این دست بتوانیم در حفظ سلامت جسم و روان دانش آموزان موثر واقع شویم .

در ادامه الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ابراز خرسندی از اینکه این مأموریت در این استان به خوبی انجام شده است، اظهار داشت :در این مکان دانش آموزان علاوه بر تمرکز و تعادل، درس زندگی نیز می آموزند. 

وی با تاکید بر اینکه  افتتاح این طرح ، شور و انگیزه ی داشتن چنین فضاهایی را در مناطق دیگر نیز به و.جود آورد، خاطرنشان کرد: در همین راستا  و با حمایتهای معاونت تربیت بدنی وزارت متبوع در پی افتتاح 10 فضای مشابه در استان می باشیم که بزودی در اختیار دانش آموزان عزیز قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :