16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ ۰۸:۵۳:۵۴
کد مطلب:  846690
محمد زاده صفری دبیر ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی آموزش و پرورش منطقه12 گفت:
همدلی و همیاری فرهنگیان و دانش آموزان منطقه12 در کمک به هموطنان سیل زده

با هماهنگی های بعمل آمده با کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی تمامی کمک های غیر نقدی شامل: آب معدنی- پوشاک- انواع کنسرو – کمپوت-پتو- اقلام خوراکی و بهداشتی در محوطه پیش بینی شده ای جمع آوری شد و در قالب 3 کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه12تهران، محمد زاده صفری دبیر ستاد جمع آوری کمک‌های مردمی آموزش و پرورش منطقه12 گفت: در جلسه ستاد کمک های مردمی اداره آموزش و پرورش منطقه12تهران که با حضور شاه منصوری مدیر منطقه، اعضای شورای معاونین و تعدادی از مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی در خصوص کمک به هموطنان سیل زده استان های گلستان، لرستان و خوزستان  برگزار شد، مدارس سطح منطقه اعم از دولتی و غیردولتی آمادگی خود را نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی همکاران و دانش آموزان منطقه را اعلام داشتند.

زاده صفری افزود: با هماهنگی های بعمل آمده با کانون فرهنگی تربیتی شهید رجایی تمامی کمک های غیر نقدی شامل: آب معدنی- پوشاک- انواع کنسرو کمپوت-پتو- اقلام خوراکی و بهداشتی در محوطه  پیش بینی شده ای جمع آوری شد و در قالب 3 کامیون به مناطق سیل زده ارسال شد.

این مقام مسئول بیان داشت: مبلغ  1700000000 ریال هم کمک نقدی از طرف فرهنگیان و دانش آموزان تمامی مدارس منطقه 12 به شماره حسابی که اداره کل شهر تهران اعلام کرده بود واریز گردید.

وی در انتها تصریح نمود: نکته حائز اهمیت این موضوع همدلی و همیاری دانش آموزان بود که حتی در مناطق جنوبی منطقه که شاید خود این عزیزان هم با مشکلات فراوان اقتصادی روبرو هستند با مشارکت خود در این امر خداپسندانه شرکت کردند.

به اشتراک بگذارید :