16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  846317
آیین نکوداشت زنده یاد خانم یگانه خیر مدرسه ساز در دبیرستان نرجس
میرشفیعی، خیرین مدرسه ساز انسانهای وارسته می باشند

آیین نکوداشت زنده یاد خانم یگانه خیر مدرسه ساز در دبیرستان نرجس برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 2 شهر تهران ، آیین نکوداشت زنده یاد طلعت یگانه خیر مدرسه ساز در دبیرستان نرجس برگزار گردید.

میرشفیعی، مدیرآموزش و پرورش؛  ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته معلم، ازکار خیر که باعث لبخند بر لب دانش آموز می گردد به عنوان صفتی پسندیده در جامعه نام برد.

 وی افزود: هرچند کسانی که سرمایه زندگی خود را در اینگونه امور خیر گذاشته‌اند ، نه می‌خواهند و نه نیازی به معرفی دارند ولی به نظر می‌رسد یکی از راههای همگانی‌کردن فرهنگ شرکت در امور خیر در جهت رفع نیازهای آموزش و پرورش تقدیر از اقدامات سخاوتمندانه و ارزشمند این عزیزان باشد. این جلسه نیز بنا دارد تا مروج خیر شده و نیکوکار را تکریم نماید

مدیر آموزش و پرورش گفت: مردم عزیز و فرهنگ دوستمان با توجه به این نیاز به صورت خود جوش وارد عرصه مدرسه سازی شده تا حدود زیادی کمبود فضاها و امکانات را بر آورده کردند، با توجه به نیاز روزافزون به فضاهای آموزشی لازم است با ایجاد بستر مناسب جهت حضور فعال خیرین در این زمینه ان‌شاءالله شاهد رشد و شکوفایی فرهنگ مدرسه سازی باشیم.

در ادامه اظهار داشت: همین مدرسه 43 سال قبل توسط خیری ساخته شده و امروز افرادی با احساسات پاک خود در این مکان به فراگیری علم مشغولند،  

به اشتراک بگذارید :