16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۴:۱۳:۰۵
کد مطلب:  846170
آیین اختتامیه فعالیت های علمی و ورزشی تربیت بدنی منطقه18 برگزار گردید

آیین اختتامیه فعالیت های علمی و ورزشی تربیت بدنی در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ برگزار گردید و از برترینهای اجرای درس تربیت بدنی و امتحانات علمی- تخصصی، مدارس برتر منطقه و داوران برگزیده تقدیر شد

به گزارش کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه18، آیین اختتامیه فعالیت های علمی و ورزشی تربیت بدنی در سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ با حضور ایرجی رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل شهر تهران، بهرامی کارشناس مسئول توسعه درس تربیت بدنی، عرفانی رئیس هیئت دانش آموزی شهر تهران و رضا مرادی مدیر آموزش و پرورش منطقه در سالن اجتماعات امام رضا(ع) برگزار گردید.

 در ابتدای این آیین مرادی مدیر آموزش و پرورش منطقه18، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به وضعیت موجود آموزش و پرورش در بخش تربیت بدنی اشاره نمود و گفت: منابع انسانی ثروت اصلی یک جامعه است و در هر جامعه‌ای حرف اول را می زند، برای اینکه از منابع انسانی خود صیانت کنیم باید در برنامه و رویکردها در بحث تربیت بدنی یک جهش و یک انقلاب عظیم و یک حرکت جهادی را به وجود آوریم و تفکرات، برنامه‌ها و هدف خود را در این زمینه تغییر دهیم.

 در ادامه ایرجی رئیس اداره تربیت بدنی وفعالیت های ورزشی اداره کل شهر تهران،  هفته معلم را تبریک گفت و در زمینه ی فضا و ساختار مدرسه همچنین نیروی انسانی، وضعیت آموزش و پرورش منطقه ۱۸ را مطلوب  ارزیابی نمود.

  رضایی معاون پرورشی و تربیت بدنی در این آیین نیز از اهمیت ورزش گفت و بیان کرد: ورزش صرفا برای پرورش جسم نیست بلکه ذهن را هم پرورش می دهد.

 در انتها از برترینهای اجرای درس تربیت بدنی و امتحانات علمی- تخصصی، مدارس برتر منطقه و داوران برگزیده، با اهداء لوح تقدیر تقدیر  شد.

 

به اشتراک بگذارید :