2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  846152
معاون پروررشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین فصل مشترک دولت و ملت

جشنواره مجمع خیرین مدرسه‌ساز با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای تهران، رئیس اداره آموزش و پرورش چهاردانگه و جمعی از خیرین چهاردانگه و مدیران مدارس در دبستان امید آینده منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سید مجتبی هاشمی معاون پروررشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با گرامیداشت ایام هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: هدف اصلی از برگزاری این نوع از جشنواره‌ها این است که ما ارادت  قلبی مان را به خیرین  عزیز و انسان های بزرگی که ایثار و گذشت را عملا نشان دادند، اعلام کنیم .

 

وی با تاکید بر کار بزرگ و ارزشمند حرکت خیرین مدرسه ساز، اظهار داشت:  این حرکت بزرگ و انساندوستانه شما نه تنها از لحاظ مالی که به لحاظ انسانی و معنوی بسیار قابل تقدیر است و ما باید از آن درس بگیریم .

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران ادامه داد: هر ساله مدارس خیرساز باید یک برنامه را در سطح مدرسه برگزار کنند زیرا هدف خیرین ما لبخند دانش‌آموزان است.

 

هاشمی، تکریم خیرین مدرسه‌ساز را یکی از وظایف اخلاقی متولیان دستگاه تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: شهرستان‌های استان تهران در کمربند جنوبی استان تهران قرار دارد و خیلی در ذهن‌ها بعید است که این شاخص‌های محرومیتی که ما امروزه در این شهرستانها داریم، را داشته باشد.

 

این مقام مسئول در پایان با اشاره به تراکم دانش آموزی فشرده در این استان خاطرنشان کرد:از تمامی اولیای عزیزی که در امر تعلیم و تربیت فرزندان خود با ما شریک هستند ، تقدیر نموده و باید بدانند که یاری و مساعدت آنها را در بالا بردن سطح کیفیت آموزش در استان می طلبیم.

به اشتراک بگذارید :