11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۳:۱۱:۳۱
کد مطلب:  846026
معلمان ساعی و منتخب شهرستان هشترود تجلیل شدند؛
پاشایی: انسان های شایسته برای توسعه کشور از دامان معلمان تربیت می شوند

همایش تجلیل از معلمان منتخب و ساعی شهرستان هشترود به مناسبت هفته معلم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل ازهشترود، جعفر پاشایی در همایش تجلیل از معلمان منتخب هشترودی، گفت: انسان های شایسته در ابعاد مختلف توسعه را در کشور رقم می زنند و این شایستگی در دامان معلمان شکل می یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه حوزه انسانی با دانش و معرفت در همه ابعاد گره خورده و نام معلم شکل گرفته است، افزود: مشکلات موجود در جامعه انکار ناپذیر است و این یکدلی و هماهنگی مردم است که می تواند مشکلات را حل کند و این آگاهی باید از طریق معلمان در جامعه شکل گیرد.

پاشایی ابراز داشت: در سایه ایمان، اراده و وحدت و با سرمایه گذاری درست بر روی منابع طبیعی و انسانی برای تربیت صحیح شاهد تحولات فرهنگی و موفقیت های بزرگ در کشور خواهیم بود.

معلمان سفیران عبور انسان از تاریکی به روشنی

فرماندار شهرستان هشترود نیز در این همایش با اشاره به پوشیده نبودن ضرورت آموزش و پرورش بر هیچ کس، گفت: معلمان سفیران عبور انسان از تاریکی به روشنی هستند.

امین امینیان افزود: درست تربیت شدن انسان برای غلبه بر مشکلات زندگی همان تربیت پویا است و از آنجائی که نیروی انسانی بالاترین ارزش هر کشور است در مدارس باید بر تربیت خلاق، با پشتکار و نوآور دانش آموزان توجه شود.

وی با تاکید بر اینکه پیشرفت جامعه در آینده وابسته به دانش آموزان امروزی است، افزود: آموزش و پرورش باید با برنامه ریزی و هدفمند کلید فتح را در دستان نوجوانان قرار دهد.

 

 

به اشتراک بگذارید :