2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۱۰:۲۷:۴۰
کد مطلب:  845713
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
برگزاری کارگاه آموزشی طرح کاهش مفاسد اخلاقی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  از برگزاری کارگاه آموزشی طرح کاهش مفاسد اخلاقی و مبارزه با مصرف الکل به صورت آزمایشی در شهرستان قدس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در حاشیه حضور در این کارگاه، گفت: طرح استانی کاهش مفاسد اخلاقی و مبارزه با مصرف الکل به صورت آزمایشی در شهرستان قدس اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه در این طرح، کارگاه یک روزه توانمندسازی ویژه مربیان برگزار گردید، اظهار داشت: این مربیان  برای تعداد 2 هزار و 500 دانش آموز دختر و پسر دوره اول و دوم متوسطه آموزش هایی را در جهت پیشگیری از گرایش به مفاسد اخلاقی از جمله مصرف الکل خواهند داد.

حسن پور با تاکید بر اینکه برای هر دانش آموز یک دوره آموزشی هشت ساعته در سه جلسه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد:اهمیت آگاه سازی نسل جوان در شناخت آسیب های اجتماعی بسیار ضروری است و امیدواریم  با اجرای این طرح شاهد کاهش تغییر رفتار در نوجوانان باشیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پایان خاطرنشان کرد:: پس از دریافت نتایج آموزش ها، در صورت موفقیت، این طرح در سطح گسترده تری به اجرا در خواهد آمد.

شایان ذکر است این طرح با همکاری اداره کل اجتماعی استانداری و اداره سلامت روان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرا شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :