2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۰۹:۳۹:۰۴
کد مطلب:  845637
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
اعلام نفرات برگزیده جشنواره الگوهای تدریس برتر شیمی استان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان تهران ، گفت: جشنواره الگوهای تدریس برتر شیمی با حضور 6 نفر از دبیران برگزیده استان در دبیرستان نمونه دولتی فاطمیه اسلامشهر برگزار گردید.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،میررضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به رویکرد این جشنواره در تسهیل فرآیند یادگیری برای دانش آموزان ، اظهار داشت : نقش الگوهای فعال تدریس در طراحی موقعیت های جدید یاددهی بسیار ضروری است .

 

وی افزود: بهبود نگرش های رایج و سنتی در شیوه های تدریس و تعمیم دانسته ها و اندوخته ها در میان دبیران می تواند در تعمیق دانش و بازآفرینی مفاهیم در فراگیران نقشی مهم و اثربخش ایفا نماید.

 

شفیع پور با تاکید بر اینکه این جشنواره صرفاٌ محدود به بخش حضوری نمی شود،تصریح کرد: ارائه تجارب تدریس دبیران، تجارب موفق مدیران و ارائه مقالات از دیگر بخش های غیرحضوری جشنواره الگوهای تدریس برتر می باشد.

 

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت استمرار این گونه رویداهای علمی یادآور شد: فائزه امینی از ورامین، فاطمه شارق از اسلامشهر و آمنه ظفرقندی از جواد آباد موفق شدند رتبه های اول تا سوم این جشنواره را به خود اختصاص دهند.

شایان ذکر است قبل از آغاز بخش تدریس عملی، از شرکت کنندگان در این جشنواره آزمون برنامه درس ملی و راهنمای برنامه درسی همراه با طراحی آموزشی استاندارد مرتبط با محورهای تدریس به عمل آمد.

 

 

به اشتراک بگذارید :