3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ ۰۹:۳۱:۰۶
کد مطلب:  845591
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش  و پرورش شهرستان های تهران :
برگزاری جلسات قطبی مناطق در تبیین برنامه  مدرسه محوری

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش  و پرورش شهرستان های تهران از برگزاری پنج جلسه قطبی با حضورروسا و معاونان مناطق برای تبیین برنامه  مدرسه محوری  خبرداد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ، حسین سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران دراین باره گفت: به منظور  اجرای صحیح و همه جانبه برنامه مدرسه محوری  پنج جلسه قطبی با حضور روسا و معاونین مناطق تابعه برگزار گردید .

وی با اشاره به اینکه این جلسات از تاریخ سوم اردیبهشت الی  نهم اردیبهشت در مناطق رباط کریم ، ورامین ، کهریزک ، پردیس و ملارد برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست ها معاونین مناطق مسئولیت  پیگیری  و اجرای هریک از برنامه های  نظام راهبری مدرسه محوری  را بر عهده گرفتند.

سنجری ادامه داد : در این جلسات قطبی  ، اهداف  و برنامه های مدرسه محوری تشریح و تبیین  و در مورد هر یک از آن ها بحث و بررسی صورت گرفت .

این مقام مسئول با تاکید بر اهمیت اجرای  نظام راهبری مدرسه محوری به عنوان مهم ترین برنامه  وزارت آموش و پرورش  ، تصریح کرد: اجرای صحیح شیوه نامه مدرسه محوری و برنامه های زیر مجموعه آن نیازمند همفکری و هماهنگی اداره کل و ادارات تابه میباشد که برگزاری جلسات قطبی گام مهمی دراین زمینه بود .

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش  و پرورش شهرستان های تهران در پایان  از برنامه ریزی منظم جهت اجرای  کامل مدرسه محوری خبر دادو گفت: ادارات مختلف معاونت های پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی  ، معاونت آموزش متوسطه و معاونت آموزش ابتدایی نیز در تبیین برنامه های مدرسه محوری همراهی و همکاری لازم را داشته اند .

 

به اشتراک بگذارید :