22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ ۱۴:۱۹:۵۶
کد مطلب:  844981
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
برگزاری اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تشکیل اولین جلسه و مصوبات کارگروه توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی 99-98 خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهرانبا اشاره به اینکه کارگروه توسعه مدیریت و پشتیبانی در راس کارگروه های دیگر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران قرار دارد، گفت: تمامی فعالیت ها و اقدامات وقتی قابلیت اجرایی در سطح اداره کل و مناطق تابع  را پیدا خواهند نمود که در کارگروه توسعه مدیریت و پشتیبانی استان و متناظر در مناطق مطرح و تصویب شده باشند.

وی با اشاره به مصوبات این کارگروه  به موضوع تعیین تکلیف بازنشستگی تاکید کرد: تفویض موافقت با ادامه اشتغال همکاران با بیش از سی سال سنوات خدمت به مدیران و ررسای مناطق تابع واگذار می گردد.

بهارلو تصریح کرد: ادامه اشتغال مازاد بر سی سال همکاران آموزشی در سمت های مدیر، معاون،آموزگار،دبیر،،هنرآموز،مربی تربیت بدنی،مراقب سلامت مدارس ،مشاور، استاد کار،سرپرست بخش تا سن 65 سالگی در صورت موافقت و تایید کارگروه منطقه به شرط نیاز وحسن انجام کار بلامانع است .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی در راستای دولت الکترونیک ، تاکید کرد: یکی از برنامه های مهم شناسایی و احصا فعالیت ها و فرایندهایی است که میتواند از طریق الکترونیک انجام پذیرد که هم  در وقت، انرژی و هزینه صرفه چویی می شود  و هم به کارها نظم ، سرعت و شفافیت بیشتری  داده شده و سطح رضایت مندی  ارباب رجوع افزایش پیدا خواهد کرد.

 

گفتنی است در همین راستا در همین راستا میز خدمت  این اداره کل در سایت اداره کل به نشانی  teo.medu.ir  راه اندازی شده است.    

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :