2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ ۱۳:۳۲:۴۱
کد مطلب:  843992
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در رباط کریم
تغییر ، ضرورت نظام آموزشی است

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به عنوان سخنران اصلی مراسم تجلیل از مقام معلم رباط کریم از لزوم تحول در نظام تعلیم و تربیت و توسعه حرفه ای مدیران و معلمان سخن گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از رباط کریم ، کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه  شهید مطهری  چشمه فیاض علم و درایت بود ، گفت : از میان همه ویژگی های این معلم شهید آنچه که از برجستگی ویژه ای برخوردار است وجهه ی معلمی ایشان می باشد .

 

وی با اشاره به فرمایشات روز گذشته ی مقام معظم رهبری در خصوص معیشت معلمان ، این موضوع را دغدغه ی اصلی جامعه دانست و افزود : معیشت ازین جهت که ضرورتی انکار ناپذیر است موجب می شود که معلم با اعتبار سر کلاس حاضر شود  و عدم آن آسیب زاست .

 

 کمرئی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد :  اصلاحات ساختارآموزشی از ابتدای انقلاب آغاز شده بود و تا به امروز ادامه داشته است  ولی نیاز به یک جهش بزرگ در تحول نظام آموزش و پرورش همچنان بسیار ضروری است .

 

 معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تغییر ضرورت نظام آموزشی است و بدون آن نظام آموزشی به سمت ناکارآمدی حرکت خواهد کرد، تصریح کرد:در جهت توسعه حرفه ای  همراه با تغییر ، گام اول را ما معلمان باید برداریم زیرا بدون ایجاد تغییر و رسیدن به رشد ، شان و منزلت ما در معرض آسیب قرار خواهد گرفت .

 

به اشتراک بگذارید :