6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ ۲۱:۴۰:۰۰
کد مطلب:  842877
ستاد راهبری انتخابات تعیین نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش طی اطلاعیه شماره ۲۱ نتایج انتخابات را اعلام کرد؛
سه منتخب فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش چه کسانی هستند؟

ستاد راهبری انتخابات تعیین نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش طی اطلاعیه شماره ۲۱ اسامی منتخبین فرهنگیان در این شورا را معرفی کرد و طبق نتایج اعلام شده، جواد نوبختی از استان آذربایجان شرقی برگزیده دوره ابتدایی، حبیب ا..گودرزی از استان اصفهان برگزیده دوره متوسطه اول و خانم مریم رنگ آمیز طوسی از استان خراسان رضوی برگزیده دوره متوسطه دوم شدند. 

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، در  مرحله دوم انتخابات تعیین نمایندگان شورای عالی آموزش و پرورش پس از اتمام سخنرانی نمایندگان و بیان  برنامه های مدنظرشان، رای گیری نهایی صورت گرفت و سه نماینده فرهنگیان در شورای عالی انتخاب شدند.

نمایندگان این انتخابات که در مرحله اول در رای گیری استانی و به صورت انتخابات الکترونیک انتخاب شده بودند، در روزهای نهم و دهم اردیبهشت ماه در تهران، در مرحله دوم این انتخابات شرکت کردند و از بین 162 نفر از نمایندگان مرحله اول، کاندیداهای مرحله دوم این انتخابات به ارایه دیدگاه ها، نظرات و برنامه های خود در صورت رای آوردن و حضور در شورای عالی آموزش و پرورش پرداختند که از بین آنها باید یک نفر از مقطع دبستان، یک نفر مقطع متوسطه اول و یک نفر مقطع متوسطه دوم باشد. همچنین از بین سه نفر نهایی حتما باید یک نفر از منتخبین زن باشد که بر اساس شیوه نامه انتخابات نحوه تعیین یک نفر نماینده زن مشخص شده بود.

منتخبان مرحله اول این انتخابات عصر روز سه شنبه پس از اتمام سخنرانی کاندیداها، رای گیری را انجام دادند و سه نفر نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش را انتخاب کردند.

متن اطلاعیه ۲۱ ستاد راهبری انتخابات تعیین نمایندگان فرهنگیان در شورای عالی آموزش و پرورش به شرح زیر است:


ضمن قدردانی از تمامی فرهنگیان و منتخبین محترمی که با مشارکت و حضور خود، وزارت آموزش و پرورش را در برگزاری دو مرحله انتخابات « جهت تعیین نمایندگان معلمان و مدیران مدارس برای عضویت در شورای عالی آموزش و پرورش» یاری نموده اند؛ به اطلاع کلیه فرهنگیان می رساند مرحله دوم این انتخابات در روزهای  دوشنبه و سه شنبه مورخ 9 و10/02/1398 در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار و در پایان با آرای مستقیم  162 منتخب مرحله اول، اسامی برگزیدگان نهایی مطابق ذیل اعلام می شود :
1- آقای جواد نوبختی از استان آذربایجان شرقی برگزیده دوره ابتدایی 
 2- حبیب ا..گودرزی از استان اصفهان برگزیده دوره متوسطه اول
 3- خانم مریم رنگ آمیز طوسی از استان خراسان رضوی برگزیده دوره متوسطه دوم 

ستاد راهبری انتخابات

به اشتراک بگذارید :