26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ ۱۲:۲۶:۲۹
کد مطلب:  842337
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در مراسم هفته بسیج فرهنگیان؛
با روحیه و مدیریت جهادی می توانیم همه مشکلات کشور را حل کنیم

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در مراسم هفته بسیج فرهنگیان آنچه را که باعث پیشرفت کشور می شود مدیریت جهادی دانست و تصریح کرد:  معلمانی که مروج زندگی سالم  هستند امروز باید مروج قشرهای مختلف جامعه باشند.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، عصر امروز امیرعلی نعمت الهی در گردهمایی فرهنگیان بسیجی سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران از دیدار بسیجیان فرهنگی با رهبر معظم انقلاب در۱۲اردیبهشت خبر داد و ضمن تبریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری اظهار کرد: روحیه مدیریت جهادی در بسیجیان فرهنگی متبلوراست لذا باید تلاش کنیم این مدیریت را در آموزش و پرورش نهادینه کنیم.

 

وی افزود:مدیریت جهادی با تمام ویژگی ها باید بتواند اهداف را محقق سازد لذا ایمان به خدا، توکل، استقامت و صبر در برابر نداشته ها و استفاده از داشته ها از مهمترین ویژگی های مدیریت جهادی است و این نیازمند استقامت است.

 

نعمت الهی  تصریح کرد: مدیریت جهادی و تقویت مشارکت حلال مشکلات در سطح کشور خواهد بود.

 

وی ادامه داد: خستگی ناپذیری و حرکت علمی، استفاده از داده ها و داشته ها، احساس تکلیف و عمل به وظیفه و اعتماد متقابل از ویژگی های این نوع مدیریت است که باید مدنظر قرار گیرد.

 

رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش مدیریت جهادی را باعث پیشرفت کشور دانست و تصریح کرد: معلمانی که مروج زندگی سالم هستند امروز باید مروج قشرهای مختلف جامعه به یکدیگر باشند.

 

وی ولایت مداری را رکن رکین مدیریت جهادی برشمرد و افزود: در چند سال اخیر بعد از انقلاب، با ولایت مداری، بسیجیان توانستند در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها دشمن را شکست دهند.

 

نعمت الهی مدیریت و روحیه جهادی را تدبیری برای آینده دانست و افزود: در شرایط کنونی کشور، بهترین نوع مشارکت، مدیریت جهادی است .

 

وی با گرامیداشت رشادت های همه فرهنگیان درعرصه ها وهمچنین یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  افزود: اگر مدیریت جهادی نبود دستگاه های مختلف نمی توانستند با این همت و با این زیبایی سیل را مدیریت کنند.

 

شایان ذکر است؛ بیش از۱۶۰فرهنگی بسیجی از سراسر کشور در این گردهمایی که در آستانه  روز معلم و روز بسیج اقشار و با هدف بررسی راه های ارتقای سطح امدادرسانی به مناطق سیل زده برگزارشد، حضور داشتند.

 

در پایان این گردهمایی با حضور قائم مقام وزیر آموزش و پرورش، سردار فدوی و مرادی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان از خانواده شهید فرهنگی مدافع حرم با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :