27 جمادی‌الثانی 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ ۱۷:۲۵:۰۰
کد مطلب:  841888
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان در مراسم هفته بسیج فرهنگیان؛
کار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در جذب کمک خیرین برای بازسازی مناطق سیل زده بی سابقه بود

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان، کار سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در دعوت و اعزام خیرین به مناطق آسیب دیده و جذب کمک آنها  برای بازسازی مناطق سیل زده پس از انقلاب بی سابقه بود.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، عصر امروز حسن مرادی در جمع فرهنگیان بسیجی سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهار کرد: نیازهای آسیب دیدگان در سیل های اخیر باید سازمان دهی شود تا کار امدادرسانی به خانواده های سیل زده به نحو احسن انجام شود.

وی از کمک ۲۱۰میلیارد تومانی خیرین به مناطق سیل زده خبر داد و افزود: ابتکاری که سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس  انجام داد و با دعوت از خیرین و اعزام آنها به مناطق سیل زده  آنها را در جریان مشکلات قرار داد و باعث شد تا اعتبار قابل توجهی از سوی خیرین به امر بازسازی مدارس تخریبی و خسارت دیده اختصاص یابد پس از انقلاب بی سابقه بود.

مرادی در این گردهمایی که فرهنگیان بسیجی جهادگر و خانواده اولین شهید فرهنگی مدافع حرم نیز حضور داشتند، تصریح کرد: فرهنگیان بسیجی با تلاش مضاعف در امر بازسازی و رفع مشکلات مناطق سیل زده با اتحاد و همدلی فعالیت کنند.

وی ادامه داد: در شرایط سخت اقتصادی با اتحاد و همدلی همه اقشار می توانیم هموطنان آسیب دیده در حوادث اخیر سیل را یاری کنیم.

به اشتراک بگذارید :