24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷ ۱۲:۳۴:۰۸
کد مطلب:  cwJOwPiK
معاون آموزش ابتدايي مدير كل در بازديد از ستاد اسكان نيشابور:
اسكان فرهنگيان و اعتكاف علمي در نيشابور با كيفيت بسيار خوب اجرا شده است

ابوالحسن حقيقي در بازديد از اسكان فرهنگيان نيشابور و اعتكاف علمي اين شهرستان ، ضمن اظهار خرسندي از شرايط بسيار مطلوب حاكم در اين دو بخش ، از مديريت ، برنامه ريزي و نظم موجود در اسكان و اعتكاف علمي نيشابور تقدير كرد .

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش : معاون مدير كل و مدير آموزش و پرورش نيشابور در تشريح اين خبر ، گفت : ما در سال جاري با تجهيز بيش از ۲۴۰ كلاس درجه يك و يكصد كلاس درجه دو و استفاده از مدارس نوساز ، زيبا و تميز ، سعي كرده ايم شرايط كيفي و مطلوبي را جهت اسكان همكاران عزيز فرهنگي فراهم كنيم .

سيد جواد قوامي نژاد افزود : نيشابور از دوجنبه حائز اهميت است ، اول آنكه ما ميزبان زائران ثامن الحجج حضرت علي ابن موسي الرضا در اين ايام هستيم و دوم اينكه مكان هاي زيبا و گردشگري اين شهرستان به مسافران نوروزي و همكاران عزيزمان از سراسر كشور معرفي شود.

وي ادامه داد: اعتكاف علمي دانش آموزان در دوآموزشگاه عترت ويژه دختران و شاهد ابوذر غفاري براي پسران پيش بيني شده است كه بيش از يكصد دانش آموزدختر و ۵۵ دانش آموز پسر در اين ايام در اعتكاف علمي شركت كردند .

قوامي نژاد خاطر نشان كرد : در اعتكاف علمي ، استفاده از استادان و معلمان مجرب و كار آزموده ، فراهم كردن فضايي آرام و منظم ، برگزاري كلاس هاي پرسش و پاسخ ، برگزاري كلاس هاي توجيهي و ... بيش از پيش مورد توجه قرار گرفته است .

 

به اشتراک بگذارید :