3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ ۱۴:۵۱:۴۳
کد مطلب:  839827
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری نشست طرح جامع و تفضیلی اردوگاههای استان

صبح امروز نشست طرح جامع و تفضیلی اردوگاههای شهرستان های استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به فضاهای اردوگاهی که در سطح استان در اختیار می باشد ، تاکید کرد: باید با طرح روشن ، جامع  و کاربردی از فضاهای اردوگاهی استفاده کنیم و چنانچه نگاه خلاقانه و عملیاتی در این زمینه وجود نداشته باشد به نتیجه مطلوب نخواهم نرسید.

وی پرهیز از امور تکراری و غیر جذاب برای دانش آموزان را ضروری دانست و افزود: باید با مشارکت بخش خصوصی این سرمایه های عظیم انسانی که به امانت در اختیار ما گذاشته شده اند را در مسیر روشن تعلیم و تربیت هدایت نماییم .

صیدلو با تاکید بر حفظ اموال بیت المال و دقت و مراقبت در نگهداری از آنها ، اظهار داشت : مدیران بخش خصوصی باید بدانند که در حفظ و نگهداری اموالی که به آنها سپرده و امانت داده شده است بسیار کوشا باشند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

این مقام مسئول ، در پایان با اشاره به اینکه فضاهای اردوگاهی امکانات ورزشی و فرهنگی مناسبی را در یک مجموعه می تواند در اختیار دانش آموزان قرار دهد ، خاطرنشان کرد: باید با یک مدیریت دقیق، مبتکرانه و توام با خلاقیت در چهارچوب اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت حرکت کرد.

به اشتراک بگذارید :