20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ۱۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  839245
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
آغاز سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه استان

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه استان از هفتم لغایت دهم اردیبهشت در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: سی امین دوره رقابت های علمی و تخصصی معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه استان در دو بخش برادارن و خواهران از هفتم لغایت دهم اردیبهشت در سالن های ورزشی شهید کاظمیان، آقا مصطفی خمینی، شهرستانی و مالک اشتر برگزار می شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این رقابت ها بروز شدن و حفظ آمادگی جسمانی معلمان تربیت بدنی است و این رقابت ها در دو مرحله علمی و عملی انجام خواهد شد.

سلطانی در ادامه با اشاره به برنامه های وزارت آموزش و پرورش در بحث توانمند سازی معلمان تربیت بدنی یادآوری کرد: برای این منظور دوره های تخصصی و عمومی برای مربیان تربیت بدنی در نظر گرفته شده که از جمله این دوره های تخصصی می توان به آموزش آموزگاران ابتدایی پایه با اولویت مدارس دخترانه که به منظور تامین نیروی انسانی در این حوزه انجام می شود، اشاره کرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین با عنوان اینکه رقابت های علمی و تخصصی یکی از مهمترین برنامه های دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش برای معلمان تربیت بدنی می باشد خاطر نشان ساخت: ارتقای سطح مهارت آمادگی جسمانی و علمی معلمان تربیت بدنی و بروز نمودن آن ها و همچنین حفظ شور و نشاط و رغبت و انگیزه دبیران برای حضور موثر در برنامه های ورزشی از جمله اهداف برگزاری این رقابت های می باشد.

به اشتراک بگذارید :