28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ۱۵:۱۶:۲۶
کد مطلب:  839167
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
استفاده از ظرفیت فضای الکترونیک در معرفی استان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به پیشرفت های گسترده فضای الکترونیک در دنیای امروز ، گفت: باید از این علم و پتانسیل در جهت معرفی استان و ظرفیت های ویژه آن به همکاران محترم فرهنگی استفاده نمود.

وی با تاکید بر توسعه میز خدمت الکترونیک در راستای تکریم ارباب رجوع در این استان ، اظهار داشت :  باید به سمتی حرکت کنیم که مراجعین  محترم بتوانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا نمایند .

بهارلو، رزرو اینترنتی مراکز خدماتی و رفاهی استان در آینده نزدیک را از جمله حرکت های مثبت در این راستا دانست و تاکید کرد: این  کار علاوه بر صرفه جویی در زمان سبب می گردد تا کلیه بخش های این مراکز بطور یکسان در اختیار متقاضیان و همکاران محترم قرار گیرد و خدای نکرده حقی در این زمینه تضییع نگردد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر به روز رسانی میز خدمت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: باید با ایجاد خلاقیت و ابتکار عمل مسیری تازه در زمینه خدمت به مردم فراهم نمود .

 

گفتنی است این نشست با حضور شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن همایش آیت الله رفسنجانی این اداره کل برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :