22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ۱۴:۱۸:۴۹
کد مطلب:  839062
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری اولین نشست هم اندیشی اوقات فراغت تابستان 98

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت پر کردن اوقات فراغت  دانش آموزان تاکید کرد:  آسیب شناسی و ارائه راه کارها و پیشنهادات خلاقانه جهت غنی سازی هر چه بیشتر برنامه های اوقات فراغت و جذب حداکثری ضمن توجه به کیفیت برنامه ها، باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین نشست هم اندیشی اوقات فراغت تابستان 98 با حضور کارشناسان و صاحب نظران این حوزه در دفتر معاونت فرهنگی این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: با هدف رونق فعالیت پایگاه های غنی سازیفرایند اجرایی برنامه های غنی سازی اوقات فراغت تابستان 98 کلید خورد.

هاشمی ،برنامه ریزی فعالیت های خلاقانه و هدفمند که برای نسل جدید، شیرین و جذاب باشد را اصلی ترین برنامه های ستاد اوقات فراغت دانست و افزود: تأمین نیروی انسانی متخصص و علاقمند، فضای فیزیک و امکانات مناسب و تأمین اعتبار از جمله نیازهای اصلی اجرای مطلوب برنامه های اوقات فراغت برای دانش آموزان می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای رقم خوردن تابستانی به یاد ماندنی برای دانش آموزان ، تصریح کرد:

استفاده از ظرفیت مدارس طرح امین، شاهد، پژوهش سراها، سالن های ورزشی، استخرها، اردوگاه ، و سازمان های مختلف جهت تقویت برنامه های اوقات فراغت بخصوص با رویکرد مهارت آموزی ضروری است.

 

گفتنی است این نشست با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، جمعی از رؤسای ادارات داخلی، مدیر و معاونین پرورشی و تربیت بدنی،کارشناس فعالیت های اردویی و فرهنگی و هنری، مدیران و آموزگاران تعدادی از مدارس و  مدیران کانون های فرهنگی و تربیتی ادارات آموزش و پرورش از 10 منطقه استان، برگزار گردید.

 

به اشتراک بگذارید :