2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ ۰۹:۲۶:۵۵
کد مطلب:  838579
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
حضور 2 هزاز و 700 دانش آموز در مسابقات استانی قرآن و عترت شهرستان های استان تهران

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حضور 2 هزاز و 700 دانش آموز در مسابقات استانی قرآن و عترت در اردوگاه شهید منتظری شهریار خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  به نقل از پانا سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران با اشاره به اینکه اجرای مسابقات در آموزش و پرورش صرفاً هدف نیست ، اظهار داشت: مهمترین وظایف ما در این رابطه رشد و تعالی دانش‌آموزان و سعادت دنیوی و اخروی آنان در سایه قرآن کریم است.

وی هدف واقعی از برگزاری مسابقات را رسیدن دانش‌آموزان به سبک زندگی قرآنی دانست و تاکید کرد: این مسابقات یقیناً تأثیر خود را بر جامعه می‌گذارد چرا که مسابقات یکی از زمینه‌های انس با قرآن است و دانش‌آموزان در این زمینه تجربه‌های زیادی را کسب خواهند نمود.

هاشمی در ادامه با تاکید بر استقبال و حضور پرشور دانش آموزان در مسابقات استانی قرآن و عترت شهرستان های استان تهران، تصریح کرد:  سی وهفتمین دوره مسابقات دانش‌آموزی قرآن و عترت در مناطق ۲۱ گانه شهرستانهای‌ استان تهران با حضور بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد.

این مقام مسئول در پایان با تقدیر ازهمکاری کلیه دست‌اندرکاران برگزاری سی وهفتمین دوره مسابقات دانش‌آموزی قرآن و عترت  شهرستان های استان تهران، خاطرنشان کرد: برگزاری این گونه از مسابقات در ایجاد انس و مودت دانش آموزان با قرآن کریم بسیار تاثیرگذار خواهد بود و برکات معنوی فراوانی را برای دانش آموزان به همراه خواهد داشت.

 

 

به اشتراک بگذارید :