20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ ۰۰:۱۲:۰۰
کد مطلب:  838241
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در مراسم اختتامیه جشنواره قلم در مشهد:
جشنواره قلم نگاهی نو به آموزش و مدلی نوین از آموزش را به جامعه ارائه خواهد کرد

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در مراسم اختتامیه مرحله کشوری جشنواره قلم در مشهد گفت: جشنواره قلم نگاهی نو به آموزش و مدلی نوین از آموزش را به جامعه ارائه خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در این جشنواره گفت: مدارس آموزش از راه دور پس از وقوع زلزله کرمانشاه نقشی مهم در ادامه تحصیل دانش آموزان آسیب دیده از این واقعه داشتند و بسیاری از دانش آموزان مناطق زلزله زده با بهره گیری از بستر آموزش آنلاین در این مدارس توانستند مباحث درسی خود را پیگیری کنند.

وی افزود: آموزش از راه دور با هدف ایجاد بسترهای سخت افزاری و تولید محتوای الکترونیکی در راستای توسعه برنامه های آموزش و پرورش گام برمی دارد.

زینی وند تصریح کرد: امیدواریم از طریق مدارس آموزش از راه دور با گسترش دسترسی به تولید محتوا برای توسعه مطلوب آموزش ها به افراد لازم التعلیم حرکت های خوبی انجام شود.

وی اظهار کرد: ظرفیت مدارس آموزش از راه دور باید به جامعه معرفی شوند و اگر این اتفاق بیفتد قطعا تعداد افراد بازمانده از تحصیل در کشور کاهش چشمگیر خواهدیافت. 

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی خاطرنشان کرد: امروز در دنیای مدرن باید به سمتی حرکت کنیم که با استفاده از فناوری های نوین در زمینه آموزش به دانش آموزان و بسترسازی برای آموختن در تمامی افراد جامعه اقدامات جدی راعملیاتی کنیم.

زینی وند در پایان گفت: جشنواره قلم نگاهی نو به آموزش و مدلی نوین از آموزش را به جامعه ارائه خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :