20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ ۱۰:۵۵:۳۳
کد مطلب:  837054
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
بستر سازی در جهت شکوفایی استعدادهای دانش آموزان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش "هرخانه یک کارخانه" در ملارد بستر سازی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در راستای ارتقا شایستگی های آنها را از جمله برنامه های آموزش و پرورش خواند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش "هرخانه یک کارخانه" در ملارد بستر سازی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در راستای ارتقا شایستگی های دانش آموزان را از جمله برنامه های آموزش و پرورش خواند و افزود: آموزش و پرورش درجهت رفع مشکلات مربوط به اشتغال ،برنامه ریزی هایی برای آشنایی دانش آموزان با استعدادهای خودشان و هدایت آنان به سوی کارآفرینی و خوداشتغالی ترتیب داده است.

وی با اشاره به اینکه همایش هرخانه یک کارخانه در همین راستا در پژوهشسراهای دانش آموزی برگزار می گردد، تاکید کرد: ایجاد خلاقیت در زمینه کارآفرینی، شناسایی استعدادهای کارآفرینی و حمایت از نوآوری و کارآفرینی از اهداف اصلی این همایش بود.

شفیع پور ادامه داد: با توجه به شعار امسال که رونق تولید نام گرفته است، سعی بر آن شده تا روش های نوآورانه در تولید ،خدمات و نوآوری در بازاریابی و همچنین طرح های کارآفرینی مد نظر قرار گیرد.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: 418 نفر از دانش آموزان شهرستان های استان تهران با ارسال 370 طرح در این همایش شرکت کردند که 18 طرح منتخب مورد تجلیل قرار گرفت.

گفتنی است ،این همایش در سالن شهید طحانی آموزش و پرورش شهرستان ملارد برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :