20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ ۱۳:۴۴:۱۲
کد مطلب:  835728
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
آغاز ثبت نام جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 99-98 در استان خراسان رضوی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز ثبت نام جذب سرباز معلم در سال تحصیلی 99-98 در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی ابری اول معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: براساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش، متقاضیان واجد شرایط که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش هستند می توانند با توجه به داشتن شرایط ذکر شده در بخشنامه و سهمیه شهرستان ها و مناطق، پس از ثبت نام در سامانه با اصل مدارک اعلام شده به امور اداری و تشکیلات اداره آموزش و پرورش شهرستان و منطقه مورد تقاضا مراجعه نمایند.

وی افزود: مهلت ثبت نام متقاضیان ثبت نام سرباز معلم از روز دوشنبه 98/02/02 تا روز شنبه 98/02/07 بوده و اجرای این فرآیند تنها از طریق سامانه http://edari.razavi.medu.ir انجام خواهد گرفت ضمن اینکه این تاریخ نیز تمدید نخواهد شد و متقاضیانی که دارای برگه اعزام به خدمت به تاریخ 98/04/01 یا 98/06/01 می باشند مجاز به ثبت نام می باشند.

ابری اول تصریح کرد: دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مرتبط با آموزش و پرورش و برخوردار بودن از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی از مهمترین شرایط جذب سرباز معلمان می باشد و افرادی که دارای کسر خدمت، غیبت و یا بخشی از خدمت خود را انجام داده اند مجاز به ثبت نام نمی باشند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: جذب و بکارگیری معلمان وظیفه صرفا در کلاس های آموزشی مناطق کمتر توسعه یافته امکان پذیر می‌باشد و بکارگیری در ادارات و مدارس شهری ممنوع است ضمن اینکه مدت خدمت بصورت سرباز معلم 24 ماه کامل و کسر خدمت قابل قبول نیست و دارا بودن کسر خدمت بسیج فعال و غیره اعمال نمی‌شود.

ابری در پایان گفت: ملاک پذیرش دارا بودن رشته تحصیلی مرتبط خواهد بود و در صورت عدم وجود داوطلب در رشته های مرتبط آموزگاری از سایر رشته های مرتبط با آموزش و پرورش براساس امتیاز و آمادگی افراد جذب انجام خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است علاقه مندان جذب سرباز معلم، جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پورتال اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش خراسان رضوی به آدرس اینترنتی http://edari.razavi.medu.ir مراجعه فرمایند.

به اشتراک بگذارید :