21 صفر 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ ۱۲:۰۷:۲۴
کد مطلب:  834228
برگزاری سومین رویداد کارآفرینی دختران این بار در اسلامشهر
مدیر کل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش :سرمایه گذاری برای دانش آموزان دختر،سرمایه گذاری برای کل جامعه است

سومین رویداد کارآفرینی دختران در آموزشگاه نمونه دولتی فاطمیه (س) اسلامشهر در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش ،مینایی پور مدیرکل دفتر امور زنان آموزش و پرورش در رویداد کارآفرینی دانش آموزی تینوتک ضمن تاکید بر روی سرمایه گذاری جهت توانمندسازی دانش آموزان دختر در تمام حوزه های فرهنگی ،هنری ،اجتماعی و اقتصادی گفت : کارآفرینی دختران علاوه بر تاثیر گذاری روی زندگی خود و خانواده خود بر کل جامعه تاثیر گذار می باشد.

مینای پور بر توجه به کسب و کار زنان در جامعه تاکید کرده و خطاب به دانش آموزان گفت : اگر بخواهید از لحاظ اقتصادی تاثیر گذار باشید باید یاد بگیرید از دانشی که در مدرسه فرامی گیرید کسب درآمد کنید .

وی افزود : شما دانش آموزان می توانید با بهره گیری از فناوری IT برای خود و دیگران کسب درآمد کنید.

در ادامه این رویداد دانش آموزی حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر گفت : بزرگترین ایرادی که می توان از تحصیل کنندگان گرفت این است که تک بعدی رشد کرده اند و فقط در حوزه آموزش تفکر کرده و به مدرکی رسیده و پس از کسب مدرک نتوانستند برای خود کاری انجام دهند.

وی ضمن استقبال از این دوره افزود: اسلامشهر در حوزه های مختلف اعم از فرهنگی ،قرآنی و ورزشی از قطب های بزرگ پایتخت می باشد و امید است در رشته اشتغال زایی و کارآفرینی به عنوان شهرستان کارآفرینان جوان در سطح استان و کشور معرفی گردد.

شایان ذکر است این رویداد از روز پنجشنبه 29 فروردین در دبیرستان نمونه دولتی فاطمیه (س) اسلامشهر آغاز و در عصر روز جمعه 30 فروردین به پایان خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :