7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۲:۵۶:۱۵
کد مطلب:  834021
جشنواره نوجوان خوارزمی حس خلاقیت ، نوآوری و پژوهش محوری را در دانش آموزان تقویت می کند

معاون آموزش متوسطه در نشست کمیته استانی هماهنگی اجرای پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی بیان داشت : جشنواره نوجوان خوارزمی حس خلاقیت ، نوآوری و پژوهش محوری را در دانش آموزان تقویت می کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، بازگیران معاون آموزش متوسطه استان در این نشست خاطر نشان کرد: توجه به دستاوردهای علمی و عملی جهت تنوع بخشی به محیط های یادگیری، احساس رقابت سالم و ایجاد انگیزه شور و شوق در یک بستر مناسب را شکوفا و احیا می کند.

یحیی دریکوندی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه و دبیر اجرای پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی در استان لرستان گفت: این جشنواره همچون سال های گذشته در شش محور "مسابقات آزمایشگاهی" ، "زبان انگلیسی" ، "دست سازه ها" ، "پژوهش" ، "احساس واژه ها" و "بازارچه درس کار و فناوری" و چهار مرحله مدرسه، منطقه، استان و کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: ۹۲۷نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه اول پس از برگزاری مراحل اول و دوم به مرحله استانی راه یافته اند که از این تعداد پس از برگزاری مرحله استانی و تعیین افراد برتر، از هر محور یک گروه به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :