7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۲:۱۲:۰۸
کد مطلب:  833952
اعلام نتایج استانی جشنواره الگوی برتر تدریس

نتایج استانی جشنواره الگوی برتر تدریس (درس تفکر و سبک زندگی) در سال تحصیلی 98-97 با هدف ارتقاء کمی و کیفی دانش ،نگرش و مهارتهای مربیان ،مشاوران ودبیران اعلام گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، رئیس اداره امور تربیتی استان گفت : جشنواره الگوی برتر تدریس فرصت و زمینه مناسب است که مربیان ، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی با شیوه های نوین و موفق تدریس آشنا شده و در جهت بروز خلاقیت و توانایی خویش به رقابت بپردازند .

ذبیح الله عصمتی افزود : این جشنواره در راستای اجرای راهکار 7-11 سند تحول بنیادین و با هدف ارتقای کمی و کیفی دانش ، نگرش و مهارت های مربیان و دبیران برگزار می شود .

وی در ادامه تصریح کرد: امید می رود با توجه به ظرفیت و توانمندی بالای فرهنگیان استان برگزیدگان استانی بتوانند در رقابت کشوری که توسط دبیرخانه آن در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران می باشد به موفقیت‌های شایسته دست یابند.

رئیس اداره امور تربیتی استان در پایان موضوعات جشنواره را ، 8  موضوع مرتبط با درس تفکر و سبک زندگی پایه  هفتم و هشتم عنوان کرد که افراد زیر به عنوان نفرات برتر استان مشخص شده و بر اساس بخشنامه وزارتی در مرحله کشوری به رقابت خواهند پرداخت.

به اشتراک بگذارید :