7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۰:۱۳:۰۶
کد مطلب:  833778
معاون پرورشی و فرهنگی لرستان؛
تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای دانش آموزان یک وظیفه و ضرورت فرهنگی است

معاون پرورشی و فرهنگی لرستان گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای دانش آموزان یک وظیفه و ضرورت فرهنگی است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، اسدالله عباس زاده در جلسه شورای برنامه ریزی معاونت پرورشی و فرهنگی استان برای تحقق بیانیه گام دوم اظهار داشت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای دانش آموزان یک وظیفه و ضرورت فرهنگی است در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری  و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، جلسه شورای برنامه ریزی معاونت پرورشی و فرهنگی استان برای تحقق بیانیه گام دوم برگزار شد.
 جلسه مذکور با حضور صاحب نظران تربیتی ،کارشناسان فرهنگی و مسئولین تشکل های دانش آموزی برگزارشد و در این جلسه ضمن قرائت مولفه های اصلی  بیانیه و بحث و بررسی پیرامون ابعاد مختلف آن ،فهرستی از فعالیت های   تشکل های دانش آموزی و برنامه های حوزه  معاونت پرورشی و فرهنگی شناسایی و تدوین گردید.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: در دهه پنجم انقلاب متناسب با نیازهای امروز دانش آموزان، ما به تغییر در برنامه ها و افزایش نقش معلمان در فرایندهای تربیت و حذف برخی فعالیت های کم بازده و استفاده از ظرفیت هنر، رسانه و مدرسه محوری و افزایش مشارکت دانش آموزان و اولیا در برنامه ها تاکید داریم.
عباس زاده  بیان کرد: ما به عنوان سربازان ولایت بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان منشور تربیتی چراغ راهمان قرار خواهیم داد تا با تمام توان تحقق بخش فرمایشات مقام معظم رهبری باشیم.
اسد الله عباس زاده بیان کرد: تامل و تعمق در رسالت‌های امور تربیتی، سند تحول بنیادین و تعمق در فرمایشات مقام معظم رهبری در این حوزه حاکی از اثر بخشی این حوزه و رویکرد تمام ساحتی و تربیت متوازن دانش آموزان دارد

گفتنی است جلسات شورای برنامه ریزی معاونت پرورشی و فرهنگی استان به صورت هفتگی برگزار می گردد و مقرر شد موضوع، راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم به عنوان  یک دستورکار همیشگی در جلسات مذکور مد نظر قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :