20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۰۷:۵۱:۳۵
کد مطلب:  832688
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست شورای آموزش و پرورش استان:
شورای آموزش و پرورش مهمترین جایگاه بررسی مسائل حوزه تعلیم و تربیت

اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران ، گفت: وظیفه آموزش و پرورش تربیت شهروندانی است که به مرتبه ای از حیات طیبه دست یابند.

وی با اشاره به ضرورت تمرکز زدایی در مورد مسائل مربوط به حوزه آموزش و پرورش ، تاکید کرد: مدرسه محوری و تفویض اختیار به مدیران مدارس در دستور جدی مسائل استان باید قرار گیرد.

صیدلو ،با تاکید بر اینکه اگر به دنبال کیفیت در آموزش و پرورش هستیم باید در این زمینه سرمایه گذاری کنیم ، تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش مهمترین جایگاه بررسی مسائل حوزه تعلیم و تربیت  است و با برگزاری نشست های مستمر و پیگیری مصوبات این شوراها می توان به نتایج مطلوبی دست یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود تمکین از قانون را یکی از را ههای اساسی پیشرفت  در جامعه دانست و افزود: اگر طبق قانون عمل کرده و حدود اختیارات هر کسی را مطابق قانون به وی واگذار کنیم قطعا می توانیم به تصمیمات ارزشمندی در حوزه آموزش و پرورش دست یابیم .

 

به اشتراک بگذارید :