20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۱۶:۰۱:۵۹
کد مطلب:  832555
در حال برگزاری ؛
اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98

اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 با حضور شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، اولین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 98 به ریاست شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران و با حضور صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مروستی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، شهری مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران، و دیکر اعضای شورا در حال برگزاری است.

براساس این گزارش ، پیگیری مصوبات جلسات قبل ، طرح مباحث ضروری ،بررسی مصوبات اجرا نشده شورای آموزش و پرورش در سال 98، بررسی مراسم هفته گرامی داشت هفته مقام معلم  و نقطه نظرات نمایندگان محترم انجمن اولیا و مربیان  از جمله مباحثی بود که در دستور کار این شورا قرار گرفت.

گفتنی است، در این جلسه  محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به گزارشی اجمالی پیرامون مسائل آموزشی استان در سال جاری پرداخت و چالش ها و مسائل پیش روی این اداره کل در سال تحصیلی جدید را با دیگر اعضا به بحث و تبادل نظر گذاشت .

به اشتراک بگذارید :