23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۱۳:۱۶:۳۷
کد مطلب:  831546
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش هرستان های استان تهران:
توفیق خدمت در میزبانی از شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قران کریم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تلاش گشترده این اداره کل جهت  فراهم نمودن امکانات لازم برای شرکت‌کنندگان مسابقات بین المللی قرآن کریم خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست کمیته پشتیبانی مسابقات قرآن کریم  گفت: اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تشکیل جلسات متعدد نسبت به تقسیم برنامه‌های برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم اقدام و پیش بینی های لازم را انجام داد.

وی با اشاره به ضرورت فراهم نمودن محیطی ایمن و آرام  جهت استقرار میهمانان مسابقات بین المللی قرآن کریم ، تاکید کرد: کمیته پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با  تلاش همکاران در این حوزه نسبت  به پذیرش ، اسکان و پذیرایی از میهمانان اقدامات لازم را صورت داد.

بهارلو با تاکید بر سطح بین المللی مسابقات قرآن کریم ، تصریح کرد: بازدید‌های روزانه از نقاط دیدنی شهر تهران  و آشنایی میهمانان شرکت کننده با جاذبه های فرهنگی ، اسلامی و گردشگری ایران از جمله دیگر مواردی بود که به نحو مطلوبی در این دوره از مسابقات به آن پرداخته شد.

این مقام مسئول، ضمن تقدیر ازهمکاری کلیه دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی خاطرنشان کرد: امیدوارم توانسته باشیم با توجه به  امکانات  موجود رضایت مهمانان شرکت کننده در مسابقات بین المللی قرآن کریم را فراهم کرده و شرایط مطلوب در برگزاری این دوره از مسابقات را فراهم آورده باشیم .

 

به اشتراک بگذارید :