7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ ۰۹:۵۰:۰۰
کد مطلب:  831393
ویژه کارشناسان تربیت بدنی و مدیران فضاها و اماکن ورزشی؛
دوره آموزشی مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی و ورزشی برگزار گردید

دوره آموزشی مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی و ورزشی، ویژه کارشناسان تربیت بدنی، مدیران و معاونان فضاها و اماکن ورزشی با حضور 60 نفر از کارکنان حوزه تربیت بدنی به مدت سه روز در دبیرستان نمونه دولتی کوثر اراک برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، «مهدی دمنه» معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی، ضمن در خصوص برگزاری این دوره آموزشی اظهار داشت: گسترش تربیت بدنی و ورزش نیازمند توسعه همه جانبه و توجه به عوامل موثر بر آن از جمله برنامه، فضا، تجهیزات و نیروی انسانی می باشد.

وی تصریح کرد: در همین راستا به منظور دستیابی به رشد و توسعه، بهبود مدیریت وافزایش کارایی مجتمع های آموزشی- ورزشی، دوره آموزشی مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی و ورزشی ویژه کارشناسان تربیت بدنی و مدیران فضاها و اماکن ورزشی استان برگزار گردید.

دمنه ادامه داد: حفظ و نگهداری اماکن و مجتمع های ورزشی، آشنایی با حقوق ورزشی، مدیریت استخر، حفظ و نگهداری آن، ضوابط اداری مجتمع های ورزشی، روش کاشت و نگهداری چمن طبیعی، انواع کفپوش، چمن مصنوعی و چگونگی نصب آنها، مدیریت دانش و تبادل تجربیات و بازدید میدانی از اماکن ورزشی از جمله سرفصل های این دوره آموزشی به مدت 40 ساعت بود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی یادآور شد: دوره تربیت مدرس کشوری مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی- ورزشی آذر ماه سال گذشته در تهران برگزار شده بود.

گفتنی است، دوره آموزشی مدیریت، حفظ و نگهداری مجتمع های آموزشی و ورزشی، ویژه کارشناسان تربیت بدنی، مدیران و معاونان فضاها و اماکن ورزشی با حضور 60 نفر از کارکنان به مدت سه روز در دبیرستان نمونه دولتی کوثر اراک برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :