23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ ۱۱:۴۳:۱۹
کد مطلب:  830626
شاپور محمد زاده معاون وزیر ورئیس سازمان بیان داشت
همه ی ما خود را پاسدار انقلاب و پاسدار سپاه اسلام می دانیم و این عمل غیر معقول رئیس جمهور آمریکا را تقبیح و محکوم می نماییم .

اولین شورای معاونین ،مدیران کل و مشاورین سازمان نهضت سواد آموزی در سال 98 به ریاست شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ، اولین شورای معاونین ،مدیران کل و مشاورین این سازمان  در سال 98 به ریاست شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس  این سازمان برگزار گردید .

این جلسه به منظور بررسی گزارش نتایج اجرای مسابقات پرسش مهر رئیس جمهور در سال 97 و بیان اخبار و تذکرات  سازمان  تشکیل شد.

محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی بعد از  استماع گزارش نامجومنش مدیر کل سنجش و پیشرفت تحصیلی این سازمان در خصوص نحوه اجرای پرسش مهر رئیس جمهور در سال 97 ،  با عرض تبریک و تهنیت  فرا رسیدن سال جدید شمسی و اعیاد شعبانیه بیان کرد : امیدوارم سال جدید سال خوب و پربرکت برای مردم ،رهبری معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد .

معاون وزیر و رئیس سازمان با اشاره به نام گذاری سال 98 از سوی مقام عظمای ولایت  تاکید نمود : سال 1398 از سوی مقام عظمای ولایت سال رونق تولید نا مگذاری شده است در این راستا همه اقشار جامعه اعم از مردم و مسئولین باید از طریق  خریدن کالاهای ایرانی در خانواده ها و تهیه ی ملزومات مورد نیاز دستگاه های دولتی و غیر دولتی از محل تولیدات داخلی و همچنین فراهم نمودن بستر لازم برای رونق تولید در کشور تلاش نماییم توصیه ایشان در این زمینه محقق گردد .

محمدزاده با محکوم کردن اقدام نابخرادانه رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی اعلام کرد : همه ی ما خود را پاسدار انقلاب و پاسدار سپاه اسلام می دانیم و این عمل غیر معقول رئیس جمهور آمریکا را تقبیح و محکوم می نماییم .رئیس سازمان نهضت سواد آموزی به شرایط اقتصادی کشور اشاره نمود و بیان کرد: ما در سال 98 با شرایط اقتصادی مناسبی روبرو نیستم بنابراین باید در ابلاغ حجم فعالیت ها به این موضوع توجه کافی داشته باشیم و در انجام فعالیت های با حفظ کیفیت ، حداکثر صرفه جویی را سرلوحه کار خود قرار دهیم . وی در خصوص انعقاد قراردادهای همکاری نیز تاکید نمود : مدیران ضروری است در برون سپاری ها و انعقاد قرار داد های همکاری مشترک به رعایت اصول قانونی خصوصا اخذ استعلام های لازم توجه بیشتری نمایند.

محور پایانی سخنان محمد زاده ضرورت توجه به مساله توانمند سازی نیروی انسانی بود وی در این خصوص تاکید نمود : بحث توانمند سازی نیروی انسانی از طریق تربیت مدرسین استانی با توجه بیشتری پیگیری گردد .  

کوثری معاون پشتیبانی سازمان نیز ضمن تشکر از ارائه گزارش توسط نامجومنش، بیان کرد : در ابتدای سال 98 ،  اصلاح برنامه درسی سواد آموزی و ارسال آن به شورای عالی آموزش و پرورش ، شناسایی بی سوادان گروه هدف و توسعه تعامل با دستگاه های دارنده اطلاعات جهت  تکمیل اطلاعات پایگاه اطلاعات ثبتی سطح سواد ، پیگیری برگزاری دوره تربیت مدرسین استانی ، تدوین برنامه عملیاتی سال 98 بر اساس  بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب ، گردآوری و تنظیم مستندات طرح های عشایر و زندان ها  برای شرکت در مسابقات بین المللی سواد آموزی باید در اولویت کارهای مدیران حوزه ستادی سازمان قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :