23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ ۰۸:۰۲:۴۹
کد مطلب:  829506
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
نقش کلیدی مدرسه در فرایند مدرسه محوری

نشست شورای معاونین و روسای مناطق اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران طی روزهای 21 و 22 فروردین در مرکز آموزشی ، رفاهی دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت : قطعا سالی که متبرک به میلاد ائمه اطهار (علیهم) است ، سالی سرشار از موفقیت و بهروزی خواهد بود.

صیدلو با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری به تبیین و ارائه راهکارهایی در جهت تحقق آن در آموزش و پرورش پرداخت و تاکید کرد : استفاده از ظرفیت خیرین  و شناسایی افرادی توانمند و با صلاحیت علمی و اخلاقی در جهت  تاسیس مدارس غیردولتی از جمله مواردی است  که به واسطه آن اشتغال زایی نیز محقق خواهد شد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با طرح موضوع مدرسه محوری بعنوان یکی از اهداف اصلی سند تحول بنیادین  تصریح کرد : اصلاح نظام آموزشی در سایه مدرسه محوری انجام خواهد شد . از این رو تغییر رویکرد انتصاب مدیران در جهت انتخاب مدیرانی خلاق ، مبتکر و پویا برای هدایت و رهبری در مدارس اولویت مهم به شمار می رود.

صیدلو با تاکید بر ممنوعیت اجرای طرح های منطقه ای و استانی خاطرنشان کرد : در فرایند مدرسه محوری ، مدرسه نقش کلیدی و ادارات نقش هماهنگ کننده و تسهیل گر را ایفا می کنند .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :