13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۲۱:۱۷:۵۲
کد مطلب:  829352
مدیر کل آموزش و پرورش استان در مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی دبیرستان اشراق قیدار:
امیدواریم با پیوند تجربیات و تلاش بتوانیم کارهایی بزرگ انجام دهیم

ابراهیم رفیعی در مراسم نمادین کلنگ زنی سالن ورزشی دبیرستان نمونه دولتی اشراق شهر قیدار گفت: امیدواریم با پیوند تجربیات و تلاش بتوانیم کارهایی بزرگ انجام دهیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی دبیرستان نمونه دولتی اشراق شهر قیدار با حضور امام جمعه این شهر،فرماندار و نماینده شهرستان خدابنده، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان و سایر مهمانان و مدعوین برگزار شد.

ابراهیم رفیعی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق گفت: از نمایندگان استان زنجان به ویژه نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برای تلاش وافر و صداقت کاریشان به خصوص در حوزه آموزش و پرورش تشکر می کنم.

وی ادامه داد: شهرستان خدابنده در خصوص داشتن فضاهای آموزشی با استانداردهای کشوری فاصله دارد و نیاز به فضاهای بیشتر و بهتری دارد و ما امیدواریم با تلاش مسئولین دوره جدیدی برای ساختن فضا و افزایش کیفیت آموزشی شروع شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ابراز داشت: امیدواریم با پیوند تجربیات و تلاش بتوانیم کارهایی بزرگ انجام دهیم.

مقام ارشد دستگاه تعلیم و تربیت استان ضمن تقدیر از همکاری تمامی نهادهای اجرایی در رفع مشکلات آموزش و پرورش گفت: در بحث عمرانی نیز کمک شهرداران مهم است و امیدواریم شهردار محترم خدابنده نیز در کنار ما و یاریگر ما باشند تا این سالن ورزشی زودتر احداث گردد.

شایان ذکر است این پروژه با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 200 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و در مساحت یک هزار و 425 متر مربع توسط اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان ساخته خواهد شد.

گفتنی است، امروز مراسم کلنگ زنی آموزشگاه 12 کلاسه کوثر شهر قیدار نیز بر زمین زده شد و مراحل اجرایی آن به زودی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان و مساحت 740 متر مربع با مشارکت 30 درصدی خیرین توسط اداره کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان زنجان شروع خواهد شد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :