16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ ۱۳:۱۷:۲۴
کد مطلب:  829247
در اولین انتصاب رسمی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان
احمد کردلو رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود شد

با حضور محمدی، معاون پژوهش و برنامه ریزی، احمدی نژاد، کارشناس امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و مسئولان شهرستانی و منطقه ای و طی حکمی از سوی ابراهیم رفیعی، مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان، احمد کردلو، به عنوان رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود منصوب شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان وبه نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه بزینه رود، با حضور محمدی، معاون پژوهش و برنامه ریزی، احمدی نژاد، کارشناس امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و مسئولان شهرستانی و منطقه ای و طی حکمی از سوی ابراهیم رفیعی، مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان، احمد کردلو، به عنوان رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود منصوب شد.

محمدی، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان ضمن قدردانی از زحمات محمدرضا زنگنه، رئیس اسبق اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود و تبریک انتصاب صورت گرفته، سلام گرم مدیرکل آموزش وپرورش استان را به حاضران در جلسه ابلاغ نمود و افزود: صرف هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری بلند مدت است که جامعه از برکات چنین سرمایه گذاری بهره مند خواهد شد و همه ما باید تلاش کنیم تا  آموزش و پرورش به اهداف متعالی خود دست یابد.

فخر فاطمی، بخشدار بزینه رود در ادامه جلسه بر لزوم توجه به آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش مکانی است که در آن تعلیم و تربیت صورت می پذیرد و همانا تعلیم و تربیت جزو سخت ترین فعالیت های عمومی است که جا دارد از زحمات کلیه فرهنگیان و به خصوص فرهنگیان منطقه بزینه رود قدردانی نماییم.

در ادامه محمدرضا زنگنه، رئیس سابق اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، ضمن تبریک انتصاب صورت گرفته، از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که آموزش و پرورش منطقه بزینه رود را طی سال های گذشته مورد حمایت قرار دادند، قدر دانی نمود و برای رئیس آموزش و پرورش منطقه بزینه رود آرزوی توفیق نمود.

احمد کردلو، رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیر کل آموزش و پرورش استان، با اشاره به راهبردهای تربیتی سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری، بر لزوم همکاری کلیه اشخاصی که دغدغه تعلیم و تربیت دارند تاکید نمود و افزود: لحظه لحظه زندگی امتحان الهی است و مسئولیت های واگذار شده از جمله امتحان های بزرگ الهی است.

وی افزود: مسئولیت ها به مثابه امانت الهی، در دست مسئولان است و همه ما باید همواره تلاش نماییم تا امانت داران مطلوبی بوده و همواره خدوم مردم باشیم.

در پایان جلسه، محمدی، معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان حکم انتصاب صورت گرفته را تقدیم احمدکردلو نمود و با اهدای هدایا و لوح یاد بود از زحمات سی ساله محمدرضا زنگنه، رئیس اسبق اداره آموزش و پرورش منطقه بزینه رود  قدردانی گردید.

به اشتراک بگذارید :